YALIN FaN cLuB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YALIN FaN cLuB

YALINCILARIN BULUSMA NOKTASI

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YALIN'dan Örnek Davranış

3 posters
YazarMesaj
gülcan&yalın
gümüş YALIN'cı
gümüş YALIN'cı
gülcan&yalın

YALIN'dan Örnek Davranış Empty
MesajKonu: YALIN'dan Örnek Davranış   YALIN'dan Örnek Davranış Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:26 pm

YALIN DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Gençlerin sevgilisi Yalın, Derimod ve TOÇEV İn birlikte yürüttüğü köy okullarının onarım kampanyası ile gençlere gönüllü olarak destek veriyor.

Müziğin genç ve popüler yıldızı Yalın, Derimod ve Tuana Okumaya İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) işbirliğiyle hayata geçecek, köy okullarının onarım kampanyasında yer aldı. Bu kampanyaya destek veren her bir ünlü adına Anadoludaki bir köy okulu onarılarak eğitime kazandırılacak. Onarılan okullar önümüzdeki aylarda törenle açılacak ve yüzlerce çocuk eğitim imkanı bulacak.

Şimdiye kadar hiçbir kampanya ve reklam filmine katılmayan Yalın, konu gençler ve eğitim olunca bu projeye canı gönülden destek verdi. Çekimler için hiçbir ücret almayan Yalın, kendi köy okulunun önümüzdeki aylarda yapılacak açılış töreninde, okulunda okuyacak öğrencilerle buluşarak, bir konser verecek.

Yalın, projede yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu vurgulayarak, Gençlerin iyi şartlarda eğitim almasında bir katkım olmasından dolayı çok mutluyum. Bir okulun ismimi taşıyacak olması hem ciddi bir sorumluluk, hem de çok gurur verici bir durum. Ben de bu sorumluluğun bilincindeyim. Bu proje ile Yalın adı verilecek okulun öğrencileri ile ilişkimi sürdürecek, onlara her anlamda yakın olmaya devam edeceğim. Bu anlamlı projeyle gençlerin eğitimlerini tamamlayarak geleceğe umutla bakmalarına ufak da olsa bir katkım olursa ne mutlu bana diye konuştu.

Sosyal sorumluluğa yeni bir boyut getirecek ve Türkiyedeki pek çok kuruluşa örnek olacak bu yeni kampanyanın hazırlıkları son sürat devam ediyor. Bu proje için sanat, medya, spor ve sinema dünyasından pek çok unlu isim kamera karşısına geçti. Kampanyanın çekimlerini her zaman olduğu gibi yine ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı gerçekleştirdi.
YaLıNisT
Admin
Admin
YaLıNisT

Kadın Mesaj Sayısı : 465
Emploi : Sadece YALIN!
Lakap : YaLıNisT

MesajKonu: Geri: YALIN'dan Örnek Davranış   YALIN'dan Örnek Davranış Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:39 pm

çok teşekkürler cınım Very Happy
https://hsyn-yalinfanclub.yetkin-forum.com
_EL!F_
ultra YALIN'cı
ultra YALIN'cı
_EL!F_

Kadın Mesaj Sayısı : 125

MesajKonu: Geri: YALIN'dan Örnek Davranış   YALIN'dan Örnek Davranış Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:08 pm

saol cnm. alkış alkış cheers BRAVO YALINA BRAVOO! alkış alkış cheers

YALIN'dan Örnek Davranış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-